Zmiana wysokości składek !!!

Szanowni Państwo !

Zarząd Klubu podjął decyzję, iż począwszy od kwietnia 2020r. do odwołania składka członkowska zostaje obniżona o 50%. Za miesiąc marzec obowiązuje składka członkowska w dotychczasowej wysokości 120 zł. Prosimy Państwa o wyrozumiałość, ponieważ jest to trudny czas dla nas wszystkich. Klub ponosi pomimo przerwy zobowiązania wynikające z kosztów stałych. Decyzja Zarządu jest zgodna ze stanowiskami pozostałych klubów lubelskich pracujących z dziećmi i młodzieżą. Nasi trenerzy dołożą wszelkich starań by zrealizować założenia treningowe w formie on-line. Zachęcamy naszych piłkarzy oraz rodziców do trenowania razem z nami. Na czas epidemii stosujmy się do odgórnych zaleceń i pozostańmy w domu. Życzymy nam wszystkim szybkiego powrotu na sportowe areny.