Sygnał przystępuje do akcji ZAKRĘTKOŻERCY !!!

Sygnał przystępuje do akcji ZAKRĘTKOŻERCY !!!

Informujemy, że Sygnał włącza się do Zakręconej Akcji prowadzonej przez Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Już od dzisiaj możemy wrzucać nakrętki do pojemnika, który znajduje się przy szatniach budynku klubowego na Zemborzyckiej 3. Każda wrzucona nakrętka to dodatkowy uśmiech na twarzach dzieci, będących podopiecznymi Hospicjum. Pamiętajmy, aby po naszych treningach i meczach wyrzucając butelki po wodzie i napojach nakrętki wrzucać do oznaczonego pojemnika. Dla nas to naprawdę drobnostka, a dla potrzebujących kawałek naszego serca podarowanego w malutkiej nakrętce !!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości