Zabrakło czasu na remis ....

24 marca 2019r. o godzinie 15.00 w Poniatowej sędzia Marciniak dmuchnął pierwszy raz w gwizdek na rozpoczęcie rundy rewanżowej. Na przeciwko siebie stanęły ekipy Stali Poniatowa, aspirującej do awansu i Sygnału broniącego się przed degradacją. W pierwszej połowie gołym okiem widać było, na którym miejscu w ligowej tabeli znajduje się każda z ekip. Gospodarze szybko otworzyli mecz i już w piątej minucie na tablicy widniał wynik 1:0 dla Stali. Sygnał był bardzo nieporadny w swoich poczynaniach i nie zagrażał bramce miejscowych w pierwszej połowie. Stal za to dorzuciła drugą bramkę i do przerwy - 2:0 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie zobaczyliśmy inny Sygnał, a pięć zmian w ekipie Drabika przyniosło rezultaty. Kwadrans przed końcem Przemysław Wójciuk strzelił bramkę kontaktową i przyjezdni coraz śmielej poczynali sobie na boisku. Szkoda ,że nie udało się wykorzystać nadarzających się okazji bo można było wywieźć z Poniatowej co najmniej jeden punkt. Za tydzień bezwzględnie trzeba wywalczyć (czytaj: podnieść z boiska a nie dopisywać przed spotkaniem) trzy punkty z drużyną z Milejowa w spotkaniu na Zemborzyckiej. Zapraszamy już dziś na ten mecz, który odbędzie się w niedzielę 31 marca o godzinie 16.00 na stadionie Sygnału.