WRACAMY DO GRY !!!

Już w najbliższy weekend rusza piłkarska karuzela. Drużyna seniorów po intensywnych przygotowaniach startuje w niedzielę 24 marca o godzinie 15.00 w Poniatowej. W przerwie zimowej do drużyny dołączyło kilku zawodników: pomocnik Kamil Franczak (Polesie Kock), pomocnik Mateusz Grabarek (Motor Lublin), napastnik Tomasz Karwat (KS Nasutów), obrońca Jakub Łuczyński (GLKS Głusk), bramkarz Marcin Mańka (Orion Niedrzwica). Na wypożyczenie na rundę wiosenną odeszli: Maciej Welman (Stal Kraśnik), Paweł Jabłoński (Gedania 1922 Gdańsk), Konrad Mordziński (GLKS Głusk). Nowe kluby znaleźli: Marcin Kufrejski (Orion Niedrzwica) i Damian Kuciński (GLKS Głusk). Czy roszady w składzie przyniosą efekty zobaczymy już w najbliższą niedzielę. Nowych zawodników witamy serdecznie na Zemborzyckiej a odchodzącym życzymy powodzenia w nowych barwach. Rundę wiosenną czas zacząć !