Turniej rocznika 2010

W sobotę (11.05.2019r.) drużyna chłopców z rocznika 2010 trenerów Pawła Piskora i Piotr Milewskiego rozegrała kolejny turniej w ramach rozgrywek LZPN.
Tym razem przyszło nam rywalizować na trawiastym boisku przy ul.Rusałka w Lublinie. Zawody dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i wszyscy z uśmiechem na twarzy mogli wieczorem rozjechać się na zasłużony wypoczynek.
Po początkowych problemach związanych z przystosowaniem się do nowej dla wielu chłopców nawierzchni, zespół zaczął prezentować "przyjemną dla oka", ambitną i szybką grę. Najlepsze mecze rozegraliśmy z gospodarzami turnieju, czyli Motorem Lublin (4:1), oraz z Lublinianką (1:1), gdzie pomimo bramki straconej w ostatniej akcji meczu, gra wyglądała bardzo przyzwoicie, a drużyna stwarzała sobie bez trudu sytuacje bramkowe. Zdarzają się jednak takie mecze, że piłka nie chce "wpaść" do bramki :)
Turniej doskonale spełnił swoje zadanie. Oprócz najważniejszego aspektu, czyli świetnej zabawy, cieszy coraz lepsze zrozumienie pomiędzy naszymi zawodnikami i coraz częstsze próby podejmowania zespołowej gry.
Serdecznie gratulujemy!!
Poniżej prezentujemy wyniki naszych meczów, oraz tabelę po dwóch turniejach:
Sygnał Lublin - Sławin 1:0
Sygnał Lublin - Drzewce 2:0