Pechowo...

Pechowo...

Nie udało się piękne niedzielne popołudnie drużynie Sygnału. Zanim dobrze rozpoczął się mecz sędzia główny podyktował ewidentną jedenastkę dla gości po zagraniu ręką obrońcy gospodarzy. W 10 minucie 1-0 dla Świdniczanki i cała taktyka na to spotkanie wzięła w łeb. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania pomimo podjęcia walki przez drużynę Sygnału to goście strzelali bramki. W 70 i 80 minucie Świdniczanka trafiła jeszcze dwa razy i wyjechała z Zemborzyckiej z trzema punktami. Niestety w tym meczu poza walką, nie pokazaliśmy żadnych atutów w ofensywie, aby zagrozić bramce rywali. Gra skrzydłami nie istniała a napastnicy zaliczyli rozruch na świeżym powietrzu. W środę mecz za sześć punktów z Piaskovią w Piaskach, który pokaże czy mamy charakter i udowodnimy swoją wartość na boisku.