Seniorzy rozpoczęli z przytupem !!!

Seniorzy rozpoczęli z przytupem !!!

Za nami pierwsze dwie kolejki A-klasy. Nasi zawodnicy rozpoczęli sezon od dwóch spotkań wyjazdowych.

W swoim pierwszym meczu w sezonie 2020/2021 podopieczni Przemysława Drabika 16 sierpnia wygrali 5-1 na wyjeździe z drużyną GLKS Elżbiety.Wynik spotkania w 3 minucie otworzyli gospodarze, którzy z rzutu karnego pokonali naszego bramkarza. Po tym golu drużyna Elżbiety cofnęła się i pilnowała wyniku. Nasi ulubieńcy ruszyli do przodu, ale przez większą część pierwszej połowy "bili głową w mur". W 32 minucie dopięli jednak swego i Tomasz Karwat po asyście Pawła Barana w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Elżbiety. Na 2-1 bramkę strzelił Karol Machowski, który przedryblował 2 zawodników i pięknym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczką. Na 3-1 podwyższył niezawodny Tomasz Karwat, który wykorzystał podanie Jarosława Mazura i strzelił do pustej bramki. W drugiej połowie widzieliśmy już tylko dwa gole. Pierwszego z nich strzelił, kompletując hattrick Tomasz Karwat, który wykorzystał podanie Pawła Jabłońskiego i po raz trzeci pokonał bramkarza gości. Bramkę na 5-1 i wynik spotkania ustalił Jan Bober, który wykorzystał dobry wyrzut z autu Huberta Piwowarskiego.

W drugiej kolejce nasza ekipa zmierzyła się w Gościeradowie z miejscową drużyną. Mecz przebiegał pod dyktando Sygnału a w naszej drużynie bardzo dobre zawody rozegrał Hubert Piwowarski, który szalał na prawej stronie boiska. Wynik 5-0 to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy tego dnia.

W najbliższej kolejce 23 sierpnia o godzinie 18.00 na ul. Zemborzyckiej 3 zmierzymy się z drużyną Poniatowa Wieś. Zapraszamy serdecznie !!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości