Przetarg na dokończenie budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią rozstrzygnięty !

Przetarg na dokończenie budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią rozstrzygnięty !

Po ponad dwóch miesiącach od ogłoszenia (2019-05-10) Przetarg nieograniczony na przebudowę boiska do piłki nożnej (trawa syntetyczna) wraz z oświetleniem, zainstalowanie piłkochwytów i monitoringu, wykonaniem muru oporowego, wyposażenie boiska" w ramach zadania pn. "Sygnał od nowa" w ramach II Budżetu Obywatelskiego-zadanie dofinansowane z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  w końcu doczekaliśmy się rozstrzygnięcia. Urząd Miasta ogłosił, że dokończeniem budowy boiska zajmie się firma TORAKOL. Wierzymy, że historia z poprzednim wykonawcą DBM Services MAREK PASTWA się nie powtórzy i za około trzy miesiące będziemy się w końcu cieszyć z nowego boiska.

Link do wyników przetargu:

https://bip.lublin.eu/urzad-miasta-lublin/zamowienia-publiczne/biezace-zamowienia-publiczne/roboty-budowlane/2019-05-10-przetarg-nieograniczony-na-przebudowe-boiska-do-pilki-noznej-trawa-syntetyczna-wraz-z-oswietleniem-zainstalowanie-pilkochwytow-i-monitoringu-wykonaniem-muru-oporowego-wyposazenie-boiska-w-ramach-zadania-pn-sygnal-od-nowa-w-,119,18916,2.html

Link do strony wykonawcy:

https://torakol.pl/

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości