Trener Bartek Jankowski podsumował poprzedni sezon

Trener Bartek Jankowski podsumował poprzedni sezon

Sezon piłkarski 2018/2019 za nami . Dziś posumowaliśmy dokonania chłopców z roczników 2007/2008 którzy rywalizowali w lubelskich ligach młodzika młodszego D2 gr. 1 i gr. 2 a także w lidze orlikowej E1.
Zawodnicy występujący w lidze młodzika młodszego gr 1 zajęli pierwsze miejsce i awansowali do ligi wojewódzkiej . Nasi chłopcy zdobyli 65 punktów przy bilansie ( 21-2-1 ) i wyprzedzili kolejny w tabeli Widok Lublin o 9 punktów . Warto też odnotować że strzelili najwięcej bramek w lidze 132 tracąc też najmniej 12. Na przeciwległym biegunie znaleźli się chłopcy z ligi D2 gr 2 choć w tym wypadku wynik nie był najważniejszy . Trzon drużyny stanowili chłopcy z rocznika 2008 . Doświadczenie zdobyte w rozgrywkach już zaprocentowało w lidze orlikowej . Nasz zespół wygrał na wiosnę swoją grupę i trafił do grupy tzw. diamentowej gdzie zajął 4 miejsce . Można gdybać co by było jakby nie absencjia na jednym z turniejów, bo do drugiego miejsca zabrakło 5 punktów . Teraz obydwie drużyny czeka ciężki sezon. Poziom sportowy będzie wyższy co zapewne spowoduje zwiększenie atrakcyjności meczy a zawodnicy będą podnosić swoje umiejętności . Warto też nadmienić że przez cały sezon nasi zawodnicy grali w strojach z logo firmy Dywany Łuszczów . Dzięki właścicielowi firmy Panu Maciejowi Kędziorze,drużyna została wyposażona w komplet stroi a dodatkowo Pan Maciej współfinansował zespół przy zakupie dresów oraz koszulek polo na turniej Hary Cup w Łodzi . Dziękujemy za hojność i prosimy o dalsze wsparcie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości