PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - LIGI WOJEWÓDZKIE

Nadszedł czas, żeby podsumować rundę jesienną w rozgrywkach młodzieżowych...

Dzisiaj część pierwsza - ligi wojewódzkie

A1 junior starszy

Nasza najstarsza drużyna młodzieżowa nie może zaliczyć tej jesieni do udanych. Na cały dorobek składają się zwycięstwa w pierwszej kolejce z Lublinianką 1-0 oraz siódmej z Ładą Biłgoraj 3-0. Sześć zdobytych punktów pozwoliło na zajęcie siódmego miejsca w tabeli grupy drugiej. Na wiosnę zagramy w grupie spadkowej, którą stworzą drużyny z miejsc 5-8 z obu grup. Usprawiedliwieniem słabszych wyników jest fakt, że duża część zawodników występuje już w pierwszej drużynie seniorów. Po solidnie przepracowanej zimie powinno być już tylko lepiej, a praca którą wykonuje trener Włodek Welman w końcu przyniesie efekty.

B1 junior młodszy

To była całkiem udana runda w wykonaniu podopiecznych Wojtka Dąbały. Osiem zwycięstw, jeden remis i pięć porażek. Łącznie 25 punktów i czwarte miejsce dające prawo na wiosnę powalczyć w grupie mistrzowskiej. Dużo emocji, walki, wzlotów i upadków. Z niecierpliwością czekamy na najlepsze drużyny województwa lubelskiego, bardzo miło znaleźć się w takim towarzystwie.

C1 trampkarz starszy

Drużyna Przemka Drabika powtórzyła sukces swoich starszych kolegów i z 20 punktami awansowała do czołowej ósemki ligi. Sześć zwycięstw, dwa remisy i sześć porażek to bilans dający miejsce czwarte w ligowej tabeli. W zimie trzeba mocno popracować, żeby na wiosnę powalczyć z najlepszymi. Warto wziąć się ostro do pracy, gra w czołowej ósemce województwa zobowiązuje.

C2 trampkarz młodszy

Największa pozytywna niespodzianka wśród naszej "wojewódzkiej" młodzieży. Solidna jesień, awans do grupy mistrzowskiej z trzeciego miejsca w tabeli. Cztery zwycięstwa, sześć remisów i cztery porażki to bilans drużyny Marcina Popławskiego. Jeśli do tego dodamy zwycięstwo w ostatniej kolejce z liderem rozgrywek BKS-em to widzimy drużynę z potencjałem na zamieszanie na wiosnę w ligowej tabeli. Brawo panowie, widać że ciężka praca popłaca, już dzisiaj ostrzymy sobie apetyty na wiosenne zmagania.

Wielkie słowa podziękowania za emocje dla wszystkich czterech drużyn występujących w ligach wojewódzkich. Ukłony dla trenerów za cierpliwość i zaangażowanie. Szacunek dla rodziców za poświęcenie. Za nami kawał solidnej roboty, przed nami jeszcze więcej pracy. Ładujmy akumulatory przez zimę i do boju już w marcu !!!