INFORMACJA !!! OBÓZ LETNI ODWOŁANY !!!

INFORMACJA !!! OBÓZ LETNI ODWOŁANY !!!

Z przykrością informujemy, że obóz letni, który miał odbyć się w ośrodku wypoczynkowym Mono w Harasiukach nie dojdzie do skutku. W związku z ciągle panującym stanem epidemicznym w kraju i rozporządzeniem dotyczącym wypoczynku dzieci i młodzieży właściciel ośrodka poinformował klub, że nie jest w stanie sprostać stawianym w obecnym czasie wymaganiom a ewentualne dostosowanie skutkowałoby bardzo dużym wzrostem jednostkowej ceny obozu. W związku z powyższym a przede wszystkim mając na względzie dobro Państwa dzieci zdecydowaliśmy, że nie zorganizujemy w tym roku obozu letniego. Stoimy na stanowisku, że jeśli miałoby to przypominać kolonię karną to według nas traci to jakikolwiek sens i zamiast radości i frajdy jaką miało przynieść odniesie przeciwny skutek. Wyjątkowo w tym roku nie przerywamy jednak treningów w miesiącu lipcu. Wiemy jak bardzo wszyscy tęskniliśmy za spotkaniami w grupie i wspólnym trenowaniem, wobec czego w lipcu prowadzimy normalne zajęcia. Wszystkim Państwu, którzy wpłacili zaliczki na poczet obozu proponujemy przeksięgowanie pieniędzy na rzecz bieżących należności składkowych za treningi. Jeśli jednak chcieliby Państwo abyśmy dokonali zwrotu zaliczki prosimy zgłaszać ten fakt w biurze klubu pod numerem telefonu 505 613 520.

Zarząd MKS Sygnał Lublin

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości