Dziękujemy za wsparcie drużyny rocznika 2008

Zarząd klubu MKS SYGNAŁ LUBLIN serdecznie dziękuje właścicielowi firmy DYWANY ŁUSZCZÓW za sfinansowanie bluz treningowych dla drużyny rocznika 2008.

Nie jest to pierwszy gest dobrej woli Pana Macieja Kędziory, właściciela firmy DYWANY ŁUSZCZÓW w stronę naszych piłkarzy. W poprzednich latach Pan Maciej, który jest znany z zamiłowania do piłki nożnej ufundował komplet meczowy, a także dofinansował zakup dresów.

DYWANY ŁUSZCZÓW to sieć sklepów znajdujących się na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego. Posiadają szeroki wybór dywanów, chodników oraz wykładzin dywanowych i PCV. Ponadto
w ofercie mają wszelkiego rodzaju akcesoria do montażu i wykończenia podłóg.

DYWANY ŁUSZCZÓW to zespół profesjonalistów, który kompleksowo pomoże nam w sprawach naszych podłóg. Doradzają, przywiozą i zamontują. Zatrudniają prawie 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z ofertą

Zarząd MKS SYGNAŁ LUBLIN