Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
2:1
Sygnał Lublin
Unia Wilkołaz
1:6
Iskra Krzemień
GLKS Potok Wielki
3:0
LKS Poniatowa Wieś
LKS RUCH Popkowice
2:0
Sygnał Chodel
Wisła Annopol
6:1
GLKS Elżbieta
Płomień Trzydnik Duży
1:3
LKS Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów
5:1
LKS Kowalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
2:3
Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel
0:4
GLKS Potok Wielki
GLKS Elżbieta
1:5
LKS Poniatowa Wieś
LKS Stok Zakrzówek
3:0*
GKS Perła Borzechów
LKS Kowalin
6:0
Płomień Trzydnik Duży
Wisła Annopol
6:3
Unia Wilkołaz
Sygnał Lublin
3:0
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
2:2
LKS Kowalin
LKS Poniatowa Wieś
4:0
Sygnał Chodel
GLKS Potok Wielki
2:3
Sygnał Lublin
Płomień Trzydnik Duży
0:9
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
0:3
Wisła Annopol
Unia Wilkołaz
4:5
GLKS Elżbieta
LKS RUCH Popkowice
3:3
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stok Zakrzówek
4:2
GLKS Potok Wielki
LKS Kowalin
3:2
LKS RUCH Popkowice
Iskra Krzemień
2:7
GKS Perła Borzechów
Wisła Annopol
5:0
Płomień Trzydnik Duży
GLKS Elżbieta
5:0
Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz
0:6
Orzeł Urzędów
Sygnał Lublin
5:0
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
1:0
Wisła Annopol
Sygnał Chodel
0:15
Sygnał Lublin
LKS Poniatowa Wieś
0:3
LKS Stok Zakrzówek
LKS RUCH Popkowice
2:4
Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży
0:3
Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów
12:0
GLKS Elżbieta
GLKS Potok Wielki
2:3
LKS Kowalin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Elżbieta
0:5
Sygnał Lublin
Iskra Krzemień
1:3
GLKS Potok Wielki
Orzeł Urzędów
13:0
Płomień Trzydnik Duży
LKS Stok Zakrzówek
6:0
Sygnał Chodel
Wisła Annopol
2:1
LKS RUCH Popkowice
LKS Kowalin
4:3
LKS Poniatowa Wieś
Unia Wilkołaz
0:10
GKS Perła Borzechów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
1:2
Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel
4:1
LKS Kowalin
Sygnał Lublin
6:0
LKS Stok Zakrzówek
LKS Poniatowa Wieś
4:1
Iskra Krzemień
LKS RUCH Popkowice
0:2
Unia Wilkołaz
GLKS Potok Wielki
1:3
Wisła Annopol
Płomień Trzydnik Duży
3:4
GLKS Elżbieta
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
4:0
LKS RUCH Popkowice
LKS Kowalin
3:5
Sygnał Lublin
Wisła Annopol
1:0
LKS Poniatowa Wieś
GLKS Elżbieta
2:4
LKS Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień
4:1
Sygnał Chodel
Płomień Trzydnik Duży
3:5
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
0:5
GLKS Potok Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
1:1
Iskra Krzemień
Sygnał Chodel
1:6
Wisła Annopol
LKS Stok Zakrzówek
1:1
LKS Kowalin
LKS Poniatowa Wieś
6:1
Unia Wilkołaz
GLKS Potok Wielki
0:0
Orzeł Urzędów
LKS RUCH Popkowice
9:0
Płomień Trzydnik Duży
GKS Perła Borzechów
7:1
GLKS Elżbieta
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
1:0
LKS RUCH Popkowice
GLKS Elżbieta
4:6
LKS Kowalin
Iskra Krzemień
1:2
LKS Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów
1:0
LKS Poniatowa Wieś
Płomień Trzydnik Duży
1:6
GLKS Potok Wielki
Wisła Annopol
3:1
Sygnał Lublin
Unia Wilkołaz
3:1
Sygnał Chodel
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
0:7
Orzeł Urzędów
Sygnał Lublin
10:0
Unia Wilkołaz
LKS RUCH Popkowice
5:0
GLKS Elżbieta
LKS Poniatowa Wieś
5:0
Płomień Trzydnik Duży
LKS Kowalin
4:0
Iskra Krzemień
GLKS Potok Wielki
6:1
GKS Perła Borzechów
LKS Stok Zakrzówek
3:0
Wisła Annopol
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
6:1
Sygnał Lublin
GLKS Elżbieta
1:3
Iskra Krzemień
Wisła Annopol
1:4
LKS Kowalin
GKS Perła Borzechów
4:2
LKS Poniatowa Wieś
Płomień Trzydnik Duży
2:0
Sygnał Chodel
LKS RUCH Popkowice
1:1
GLKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz
1:4
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
4:6
GKS Perła Borzechów
Sygnał Lublin
3:0*
Płomień Trzydnik Duży
LKS Poniatowa Wieś
0:4
LKS RUCH Popkowice
GLKS Potok Wielki
11:2
GLKS Elżbieta
LKS Kowalin
7:1
Unia Wilkołaz
LKS Stok Zakrzówek
1:1
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
4:4
Wisła Annopol
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości