Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Kowalin
Orzeł Urzędów
5:2
Kamex Polichna
GLKS Potok Wielki
3:2
Iskra Krzemień
KS Wisła Józefów
0:7
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamex Polichna
Pauza
UKS II Widok SP 51 Lublin
3:0*
LKS Kowalin
Iskra Krzemień
1:3
Orzeł Urzędów
KS Wisła Józefów
0:3
GLKS Potok Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskra Krzemień
LKS Kowalin
5:0
Kamex Polichna
Orzeł Urzędów
1:2
KS Wisła Józefów
GLKS Potok Wielki
1:5
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
Pauza
GLKS Potok Wielki
0:3*
Orzeł Urzędów
UKS II Widok SP 51 Lublin
3:0
Kamex Polichna
Iskra Krzemień
1:0
LKS Kowalin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GLKS Potok Wielki
Kamex Polichna
3:0*
Iskra Krzemień
LKS Kowalin
2:0
KS Wisła Józefów
Orzeł Urzędów
0:5
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
Pauza
GLKS Potok Wielki
6:2
LKS Kowalin
UKS II Widok SP 51 Lublin
0:6
Iskra Krzemień
KS Wisła Józefów
4:4
Kamex Polichna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kamex Polichna
0:2
GLKS Potok Wielki
LKS Kowalin
2:2
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
3:0*
KS Wisła Józefów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
Pauza
Kamex Polichna
0:11
Orzeł Urzędów
UKS II Widok SP 51 Lublin
- : -
KS Wisła Józefów
Iskra Krzemień
2:7
GLKS Potok Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kamex Polichna
LKS Kowalin
3:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Orzeł Urzędów
6:2
Iskra Krzemień
GLKS Potok Wielki
3:1
KS Wisła Józefów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
Kamex Polichna
1:2
LKS Kowalin
UKS II Widok SP 51 Lublin
0:3
GLKS Potok Wielki
KS Wisła Józefów
4:2
Orzeł Urzędów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Wisła Józefów
Kamex Polichna
0:6
UKS II Widok SP 51 Lublin
LKS Kowalin
2:2
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
1:2
GLKS Potok Wielki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GLKS Potok Wielki
KS Wisła Józefów
3:0
LKS Kowalin
UKS II Widok SP 51 Lublin
10:0
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
4:0
Kamex Polichna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
0:6
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kamex Polichna
2:5
KS Wisła Józefów
LKS Kowalin
2:4
GLKS Potok Wielki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Widok SP 51 Lublin
Pauza
GLKS Potok Wielki
3:0*
Kamex Polichna
Orzeł Urzędów
3:0
LKS Kowalin
KS Wisła Józefów
3:3
Iskra Krzemień
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
Pauza
UKS II Widok SP 51 Lublin
3:0
KS Wisła Józefów
Kamex Polichna
1:5
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
0:6
GLKS Potok Wielki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kamex Polichna
GLKS Potok Wielki
1:2
KS Wisła Józefów
Orzeł Urzędów
4:2
Iskra Krzemień
LKS Kowalin
0:3*
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
GLKS Potok Wielki
3:1
UKS II Widok SP 51 Lublin
KS Wisła Józefów
- : -
Orzeł Urzędów
Kamex Polichna
3:0*
LKS Kowalin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Wisła Józefów
UKS II Widok SP 51 Lublin
7:0
Kamex Polichna
Orzeł Urzędów
3:3
GLKS Potok Wielki
LKS Kowalin
0:3
Iskra Krzemień
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Potok Wielki
Pauza
KS Wisła Józefów
3:0
LKS Kowalin
UKS II Widok SP 51 Lublin
3:0
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
3:0
Kamex Polichna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Urzędów
Kamex Polichna
0:2
KS Wisła Józefów
Iskra Krzemień
3:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
LKS Kowalin
0:3*
GLKS Potok Wielki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Widok SP 51 Lublin
Pauza
GLKS Potok Wielki
7:0
Kamex Polichna
Orzeł Urzędów
3:0*
LKS Kowalin
KS Wisła Józefów
3:0
Iskra Krzemień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości