Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:2
Błękitni Kierz
LKS Potok Wielki
4:1
Kamex Polichna
Sygnał Chodel
3:1
LKS Gościeradów
Orzeł Urzędów
4:1
LKS Stróża
LKS Poniatowa Wieś
2:1
LKS Kowalin
Stal II Kraśnik
3:0*
GUKS Modliborzyce
LKS RUCH Popkowice
1:3
Iskra Krzemień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:2
Sygnał Chodel
GUKS Modliborzyce
1:7
LKS RUCH Popkowice
Iskra Krzemień
1:1
LKS Potok Wielki
LKS Kowalin
1:2
Orzeł Urzędów
LKS Gościeradów
2:1
Stal II Kraśnik
Błękitni Kierz
1:2
LKS Stróża
Kamex Polichna
2:2
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potok Wielki
1:3
GUKS Modliborzyce
LKS Stróża
2:0
LKS Kowalin
Sygnał Chodel
1:1
Błękitni Kierz
Orzeł Urzędów
9:1
Kamex Polichna
LKS Poniatowa Wieś
1:5
Iskra Krzemień
Stal II Kraśnik
5:1
Tęcza Kraśnik
LKS RUCH Popkowice
1:1
LKS Gościeradów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
3:3
LKS RUCH Popkowice
GUKS Modliborzyce
1:4
LKS Poniatowa Wieś
Iskra Krzemień
4:4
Orzeł Urzędów
Błękitni Kierz
7:3
LKS Kowalin
LKS Gościeradów
2:3
LKS Potok Wielki
Sygnał Chodel
5:1
Stal II Kraśnik
Kamex Polichna
0:4
LKS Stróża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potok Wielki
1:1
Tęcza Kraśnik
LKS Kowalin
3:0
Kamex Polichna
LKS Stróża
1:0
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
12:0
GUKS Modliborzyce
LKS Poniatowa Wieś
2:1
LKS Gościeradów
Stal II Kraśnik
3:0
Błękitni Kierz
LKS RUCH Popkowice
1:0
Sygnał Chodel
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:1
LKS Poniatowa Wieś
GUKS Modliborzyce
0:7
LKS Stróża
Iskra Krzemień
2:2
LKS Kowalin
Błękitni Kierz
1:2
Kamex Polichna
LKS Gościeradów
2:5
Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel
1:1
LKS Potok Wielki
Stal II Kraśnik
1:1
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potok Wielki
2:3
Stal II Kraśnik
LKS Kowalin
1:4
GUKS Modliborzyce
LKS Stróża
3:0
LKS Gościeradów
Orzeł Urzędów
3:1
Tęcza Kraśnik
Kamex Polichna
0:5
Iskra Krzemień
LKS Poniatowa Wieś
4:1
Sygnał Chodel
LKS RUCH Popkowice
3:0*
Błękitni Kierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
3:1
LKS Stróża
GUKS Modliborzyce
2:1
Kamex Polichna
Błękitni Kierz
3:2
Iskra Krzemień
LKS Gościeradów
3:1
LKS Kowalin
Sygnał Chodel
0:6
Orzeł Urzędów
Stal II Kraśnik
1:1
LKS Poniatowa Wieś
LKS RUCH Popkowice
3:2
LKS Potok Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
5:2
GUKS Modliborzyce
LKS Potok Wielki
1:1
Błękitni Kierz
LKS Kowalin
4:6
Tęcza Kraśnik
LKS Stróża
8:1
Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów
4:0
Stal II Kraśnik
Kamex Polichna
2:1
LKS Gościeradów
LKS Poniatowa Wieś
1:3
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
6:0
Kamex Polichna
Błękitni Kierz
1:1
GUKS Modliborzyce
LKS Potok Wielki
4:4
LKS Poniatowa Wieś
LKS Gościeradów
3:2
Iskra Krzemień
Sygnał Chodel
4:2
LKS Kowalin
LKS RUCH Popkowice
0:1
Orzeł Urzędów
Stal II Kraśnik
1:2
LKS Stróża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
5:0
LKS Gościeradów
Iskra Krzemień
2:2
Tęcza Kraśnik
LKS Kowalin
4:1
Stal II Kraśnik
LKS Stróża
1:1
LKS RUCH Popkowice
Orzeł Urzędów
5:1
LKS Potok Wielki
Kamex Polichna
3:8
Sygnał Chodel
LKS Poniatowa Wieś
3:4
Błękitni Kierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
6:0
GUKS Modliborzyce
Błękitni Kierz
0:3
LKS Gościeradów
LKS Potok Wielki
2:3
LKS Stróża
Sygnał Chodel
1:2
Iskra Krzemień
LKS Poniatowa Wieś
0:4
Orzeł Urzędów
Stal II Kraśnik
3:0*
Kamex Polichna
LKS RUCH Popkowice
6:1
LKS Kowalin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
3:2
Sygnał Chodel
Iskra Krzemień
2:0
Stal II Kraśnik
LKS Kowalin
0:1
LKS Potok Wielki
LKS Stróża
3:0*
LKS Poniatowa Wieś
LKS Gościeradów
3:2
Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów
3:1
Błękitni Kierz
Kamex Polichna
1:1
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
2:2
Stal II Kraśnik
Iskra Krzemień
4:1
LKS RUCH Popkowice
LKS Kowalin
0:3
LKS Poniatowa Wieś
LKS Stróża
0:1
Orzeł Urzędów
LKS Gościeradów
2:1
Sygnał Chodel
Kamex Polichna
1:4
LKS Potok Wielki
Błękitni Kierz
0:2
Tęcza Kraśnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potok Wielki
1:3
Iskra Krzemień
LKS Stróża
1:1
Błękitni Kierz
Sygnał Chodel
0:0
Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów
3:1
LKS Kowalin
LKS Poniatowa Wieś
3:1
Kamex Polichna
Stal II Kraśnik
4:1
LKS Gościeradów
LKS RUCH Popkowice
3:0
GUKS Modliborzyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
4:2
Stal II Kraśnik
GUKS Modliborzyce
0:4
LKS Potok Wielki
Iskra Krzemień
8:0
LKS Poniatowa Wieś
Błękitni Kierz
1:2
Sygnał Chodel
LKS Kowalin
0:6
LKS Stróża
LKS Gościeradów
1:4
LKS RUCH Popkowice
Kamex Polichna
1:7
Orzeł Urzędów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stróża
5:0
Kamex Polichna
LKS Potok Wielki
7:0
LKS Gościeradów
LKS Kowalin
0:0
Błękitni Kierz
Orzeł Urzędów
5:2
Iskra Krzemień
LKS Poniatowa Wieś
1:1
GUKS Modliborzyce
Stal II Kraśnik
4:2
Sygnał Chodel
LKS RUCH Popkowice
1:5
Tęcza Kraśnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:2
LKS Potok Wielki
GUKS Modliborzyce
0:12
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
1:0
LKS Stróża
Błękitni Kierz
1:3
Stal II Kraśnik
LKS Gościeradów
3:1
LKS Poniatowa Wieś
Sygnał Chodel
3:1
LKS RUCH Popkowice
Kamex Polichna
0:4
LKS Kowalin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potok Wielki
1:4
Sygnał Chodel
LKS Kowalin
4:4
Iskra Krzemień
LKS Stróża
4:1
GUKS Modliborzyce
Orzeł Urzędów
6:0
LKS Gościeradów
Kamex Polichna
3:3
Błękitni Kierz
LKS Poniatowa Wieś
1:2
Tęcza Kraśnik
LKS RUCH Popkowice
2:3
Stal II Kraśnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:3
Orzeł Urzędów
GUKS Modliborzyce
5:2
LKS Kowalin
Iskra Krzemień
8:0
Kamex Polichna
LKS Gościeradów
0:4
LKS Stróża
Sygnał Chodel
6:1
LKS Poniatowa Wieś
Stal II Kraśnik
2:3
LKS Potok Wielki
Błękitni Kierz
0:1
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
7:0
Błękitni Kierz
LKS Potok Wielki
2:0
LKS RUCH Popkowice
LKS Kowalin
4:2
LKS Gościeradów
LKS Stróża
2:1
Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów
3:3
Sygnał Chodel
Kamex Polichna
3:2
GUKS Modliborzyce
LKS Poniatowa Wieś
2:2
Stal II Kraśnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
0:1
LKS Kowalin
GUKS Modliborzyce
1:3
Iskra Krzemień
Błękitni Kierz
0:0
LKS Potok Wielki
LKS Gościeradów
4:0
Kamex Polichna
Sygnał Chodel
3:1
LKS Stróża
Stal II Kraśnik
3:3
Orzeł Urzędów
LKS RUCH Popkowice
3:0
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
4:1
Błękitni Kierz
Iskra Krzemień
7:0
LKS Gościeradów
LKS Kowalin
0:2
Sygnał Chodel
LKS Stróża
5:0
Stal II Kraśnik
Orzeł Urzędów
2:3
LKS RUCH Popkowice
Kamex Polichna
3:4
Tęcza Kraśnik
LKS Poniatowa Wieś
2:0
LKS Potok Wielki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
0:3
Iskra Krzemień
Błękitni Kierz
1:2
LKS Poniatowa Wieś
LKS Potok Wielki
3:2
Orzeł Urzędów
LKS Gościeradów
1:6
GUKS Modliborzyce
Sygnał Chodel
3:0
Kamex Polichna
Stal II Kraśnik
3:1
LKS Kowalin
LKS RUCH Popkowice
3:2
LKS Stróża
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
3:1
Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień
1:3
Sygnał Chodel
LKS Kowalin
3:1
LKS RUCH Popkowice
LKS Stróża
2:1
LKS Potok Wielki
LKS Gościeradów
2:1
Błękitni Kierz
Orzeł Urzędów
5:0
LKS Poniatowa Wieś
Kamex Polichna
0:0
Stal II Kraśnik
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
2:0
LKS Gościeradów
Błękitni Kierz
0:3*
Orzeł Urzędów
LKS Potok Wielki
5:1
LKS Kowalin
Sygnał Chodel
2:0
GUKS Modliborzyce
LKS Poniatowa Wieś
1:0
LKS Stróża
Stal II Kraśnik
1:7
Iskra Krzemień
LKS RUCH Popkowice
6:1
Kamex Polichna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości