Zwycięstwo w Stróży !

W środę 29 sierpnia 2018r. o godzinie 17.45 w Stróży Sygnał rozegrał swój czwarty mecz sezonu 2018/2019 w lubelskiej klasie okręgowej. Ekipa ze Stróży po trzech zwycięstwach była przed tym meczem liderem okręgówki a Sygnał miał za sobą słaby mecz z Unią Wilkołaz w poprzedniej kolejce. W środę to jednak goście rozdawali karty w tym spotkaniu. W 20 minucie po faulu na zawodniku Sygnału sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Przemysław Wójciuk. Cztery minuty później do wyrównania doprowadziła Stróża. 1-1. Odpowiedź Sygnału była jednak bardzo szybka i w 25 minucie po bramce Dariusza Cygana wynik meczu 2-1 dla gości. Brak koncentracji po strzelonej bramce spowodował, że minutę później kibice Stróży wiwatowali po golu na 2-2. Nie minęło pół godziny meczu a w spotkaniu padły już cztery bramki i nie był to jeszcze koniec emocji. W 32 minucie Przemysław Wójciuk znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i nie zmarnował okazji. Sygnał trzy Stróża dwa, takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie to goście przeważali i grali bardziej dojrzały futbol,czego efektem była druga bramka Dariusza Cygana w 65 minucie. 4-2 dla Sygnału. Goście jeszcze kilka razy mieli dogodne sytuacje do strzelenia bramki,ale niestety nic nie chciało wpaść. Niewykorzystane sytuacje się mszczą jak głosi piłkarskie porzekadło i w 92 minucie wpadła bramka dla Stróży. Więcej emocji w tym meczu nie było. 4-3 dla Sygnału i przed piątą kolejką po remisie Opolanina w Milejowie i zaległym meczu Oriona to Sygnał zasiada na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Brawo panowie ! W sobotę na Zemborzycką przyjeżdża druga drużyna Avii, warto podtrzymać dobrą formę ze Stróży.

Poniżej wyniki IV kolejki.

Avia II Świdnik - Orion Niedrzwica Duża 2-4
Wisła II Puławy - Sokół Konopnica 3-2