Wznowienie zajęć treningowych !!!

Wznowienie zajęć treningowych !!!

Szanowni rodzice, opiekunowie, zawodnicy !

W związku z mającym nastąpić 4 maja etapie "odmrażania sportu" w dobie koronawirusa, będziemy mogli w ograniczonej formie wznowić zajęcia treningowe. Zasady i wytyczne dotyczące korzystania z obiektów sportowych oraz bardziej szczegółowe odpowiedzi na pojawiające się pytania znajdziecie Państwo pod linkiem https://www.gov.pl/web/sport/odmrazanie-sportu--etap-od-4-maja-2020-r--odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania

Nasi trenerzy po ogłoszeniu decyzji rządowych zwrócili się do Państwa z zapytaniem czy będziecie zainteresowani wznowieniem zajęć. Po otrzymaniu dużej ilości pozytywnych deklaracji podjęliśmy decyzję, aby powrócić do treningów. Każdy z trenerów otrzyma harmonogram, z którym zapozna zainteresowanych. Treningi będą odbywać się w 6 osobowych grupach, a czas treningu będzie wynosił maksymalnie 60 minut. Do momentu zmiany zasad bezpieczeństwa, które ogłosi Ministerstwo Sportu grupy 6 osobowe będą stałe, bez możliwości rotacji. Przypominamy, że nie będzie można skorzystać z szatni, do dyspozycji będą jedynie toalety. Prosimy o wyrozumiałość, gdy zaproponowane terminy zajęć nie będą dla Państwa idealne. Szczegółowych informacji będą udzielać trenerzy od poniedziałku 4 maja.

Wszyscy z Państwa, którzy zadeklarowali chęć powrotu na boiska proszeni są o regulowanie składki w wysokości 120 zł od miesiąca maja. Pozostali proszeni są o wpłacanie 50% składki. Odpowiadając na pytanie: "dlaczego mam płacić skoro moje dziecko nie trenuje ?" chcielibyśmy wyjaśnić, że nasz klub tak jak wszystkie pozostałe ponosi koszty stałe pozwalające na jego funkcjonowanie. Przeprowadzane są również prace konserwacyjne na głównym naszym boisku, które również wymagają kosztów. Państwa wsparcie pozwoli nam na przetrwanie trudnego momentu, po to aby Wasze dzieci miały gdzie wrócić kiedy otrząśniemy się po pandemii. Prosimy zatem o regularne opłacanie składek, do treningów mogą powrócić tylko osoby bez zaległości finansowych.

Na koniec informacja o akcji "70 krzesełek na 70-lecie klubu" na portalu zrzutka.pl. Wynik finansowy przedsięwzięcia to na chwilę obecną 1795 zł. Pieniądze ze zrzutki zostaną przeznaczone zgodnie z ideą akcji.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości