Udany powrót Kermita !

1 maja o 11.00 na Zemborzycką zawitała drużyna Opolanina Opole Lubelskie. Goście przyjechali do Lublina z zamiarem przywiezienia punktów i prawie im się to udało. Do 86 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy i wtedy publiczności przypomniał się Piotr Grabias, który w przeszłości strzelił niejedną bramkę dla Sygnału. Po szybkiej akcji prawą stroną Dariusza Cygana, Kermit celnym strzałem pokonał bramkarza Opolanina. Gol na wagę trzech punktów był ukoronowaniem niezłej gry Sygnału w tym spotkaniu, zwłaszcza w drugiej połowie. Słowa pochwały dla naszych juniorów, debiutanta Jarosława Mazura i bezbłędnego w bramce Michała Furmana. Za trzy dni wyjazd do Bychawy na mecz z wiceliderem Granitem, jeśli zagramy z zębem i pełnym zaangażowaniem to kto wie...

Link do meczu:

Poniżej wyniki XXII kolejki:

Unia Wilkołaz
Świdniczanka Świdnik Mały