Trzy punkty w Milejowie !!!

Niedziela 19 sierpnia 2018r. godzina 17.00  Milejów. Sygnał rozgrywa swój drugi mecz sezonu 2018/2019 w lubelskiej klasie okręgowej. Przeciwnikiem drużyna miejscowego Tura. W pierwszych minutach zarysowuje się przewaga po stronie gości, Sygnał cierpliwie buduje swoje akcje czekając na szansę. W 12 minucie Dariusz Cygan otwiera wynik spotkania, kilkanaście minut później w 30 podwyższa Marcin Prus i wydaje się, że Sygnał ma wszystko pod kontrolą i czekamy na kolejne bramki. Tymczasem do głosu dochodzi Tur i strzela bramkę kontaktową z rzutu karnego po zagraniu ręką naszego obrońcy. Do przerwy 2-1 dla Sygnału. Kilka ostrych słów w szatni i w 48 minucie karnego dla Sygnału strzela Przemysław Wójciuk. Pyton pakuje piłkę w prawe okienko drużyny Tura. 3-1. W ciągu następnych pięciu minut padają cztery gole. W 53 minucie strzał życia z wolnego oddaje zawodnik Tura. Do remisu gospodarze doprowadzają w 55 minucie. Dodajmy, że dwa gole strzelają grając w dziesiątkę. 3-3. Lekka konsternacja w ekipie Sygnału. W 58 minucie wszystko wraca jednak do normy w tym meczu i Paweł Jabłoński podwyższa na 4-3 wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Dwie minuty później Dariusz Cygan 5-3. Następnie w 72 minucie Marcin Prus strzela swoją drugą bramkę w tym meczu.6-3. Wynik końcowy ustala Paweł Jabłoński w 85 minucie, który z chłodną głową mija bramkarza gospodarzy i strzela do pustej bramki. 7-3 !!! Brawo za kolejne trzy punkty.