Świdnik zdobyty !

Bardzo cenne punkty przywieźli piłkarze Sygnału ze Świdnika, pokonując w Wielkanocną Sobotę rezerwy Avii - dwa do jednego. Po przełamaniu w meczu ze Stróżą (niestety poprzez zwykły nieumyślny ludzki błąd zweryfikowane przez LZPN jako walkower na skutek "udziału w meczu nieuprawnionego gracza 4 żółta kartka w rozgrywkach") nasi zawodnicy jechali do Świdnika powalczyć o pełną pulę. Bardzo szybko udało się otworzyć mecz, w 4 minucie po błędzie obrony Avii i strzale Damiana Karasia wyszliśmy na prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie gospodarze strzelili kontaktową bramkę, ale było to wszystko na co mogli pozwolić sobie w świąteczne przedpołudnie. Ataki Sygnału sunęły raz za razem i kwestią czasu było zaliczenie trafienia. W końcu Kamil Franczak po ładnej akcji całego zespołu trafił do siatki i goście prowadzili 2-1. Pomimo dużego naporu i kilku sytuacji do strzelenia kolejnych goli przez Sygnał wynik utrzymał się do końcowego gwizdka. Brawo za zwycięstwo, walkę i cenne świąteczne punkty, które z optymizmem każą spoglądać w przyszłość.