Sparnig rocznika 2009 z Vroctovią

W dniu 30.03 rozegraliśmy sparing z drużyną Vrotcovi Lublin rocznik 2009.
90 min gry zostało podzielone na 15 minutowe partie.
Nasi zawodnicy spokojnie weszli w mecz długo utrzymywali się przy piłce i bardzo ładnie ją rozgrywali.
Początkowe minuty gry były dość wyrównane jednak wraz z upływem czasu Sygnał zaczął się rozkręcać:)
Zawodnicy zaczęli przeprowadzać bardzo ładne akcje, było sporo gry z pierwszej piłki fajne akcje indywidualne po których co chwilę stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Po ok. 80 min gry prowadziliśmy już 10:2!!
Ostatnie minuty gry należały jednak do Vrotcovi. Sygnał w składzie którego trener wprowadził bardzo wiele zmian zarówno personalnych jak i pozmieniał zawodnikom pozycje w zaledwie 3 min stracił aż 6 goli!!!
Cale spotkanie zakończyło się jednak naszą wygrana 10:8.
Na koniec obie drużyny rozegrały konkurs rzutów karnych. Zawodnicy Sygnału notorycznie strzelali wprost w bramkarza, albo obok bramki natomiast nasi rywale co raz trafiali w poprzeczkę:)
Konkurs rzutów karnych zakończył się remisem:)

Dziekujemy drużynie Vrotcovi za zaproszenie do gry oraz bardzo miła przyjazna atmosferę!!:)