PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ W WYKONANIU SENIORÓW

Koniec rundy to czas na podsumowania. Po dobrym początku rozgrywek i chwilowej obecności na fotelu lidera, nastąpiła seria słabszych występów, zwycięstwo w niezłym stylu z Orionem i na koniec trzy porażki. W kilku meczach straciliśmy wydawać by się mogło pewne punkty:

3 kolejka porażka z Unią Wilkołaz 1-2 ( 2 bramka dla gości w 93 minucie ),

9 kolejka remis ze Świdniczanką 3-3 ( 3 bramka dla gospodarzy w 85 minucie ),

10 kolejka remis z Piaskovią 2-2 ( goście od 60 minuty grali w dziewiątkę ),

13 kolejka porażka z Wisłą II Puławy 2-4 ( 1-0 do przerwy po niezłej grze ),

15 kolejka porażka z POM-em Piotrowice 1-2 ( bramki dla gospodarzy 90 i 94 minuta ) .

Przeplataliśmy dobrą grę w jednej kolejce, słabszą dyspozycją w następnej. Udanie prezentowaliśmy się na wyjazdach,
u siebie było dużo gorzej. Strzeliliśmy 30 bramek ( czwarty wynik w lidze ), straciliśmy 34 ( trzeci wynik w lidze ). Jeśli przez zimę popracujemy nad mankamentami, które widać gołym okiem w rundzie wiosennej powinno być lepiej. Cały czas jako młoda drużyna płacimy frycowe, ale każdy kolejny mecz to zbieranie doświadczeń, które w końcu zaprocentują. Poniżej garść statystyk, resztę możecie znaleźć w zakładce seniorzy.

Nasza drużyna zdobyła 18 punktów i jest teraz na 11 miejscu w tabeli.

Jak widać lepiej szło nam na wyjazdach, gdzie odnieśliśmy 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki.

Stosunek bramek 21:17.

U siebie wygraliśmy 2 mecze, 1 zremisowaliśmy i odnotowaliśmy 5 porażek.

Stosunek bramek 9:17.

Najlepszym strzelcem naszego zespołu w rundzie jesiennej okazał się Dariusz Cygan, zdobywca dziewięciu bramek.

Najwięcej minut na boisku spędził Marcin Prus - 1144 minuty.

Najwięcej żółtych kartek otrzymał Michał Kić - 9 kartek.

Więcej statystyk znajdziecie: