Podsumowanie rundy jesiennej!!

W miniony weekend nasze drużyny zakończyły rundę jesienną sezonu 2015/2016.

Drużyna trampkarzy ( rocznik 2002 ) po 11 spotkaniach zajmuję 4 miejsce w tabeli ligowej z liczbą punktów 22. Królem strzelców rundy jesiennej w naszej drużynie został Kamil Sikora - 10 bramek.

Młodzik starszy ( rocznik 2003 ) uplasował się na 4 miejscu w tabeli z 20 punktami. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Jakub Łukasik - 10 bramek.

Drużyna młodzik młodszego ( rocznik 2004 ) po 7 meczach zajmuję 8 miejsce z 6 punktami. Igor Stempurski strzelił najwięcej bramek dla naszej drużyny - 4 bramki.

Młodzik młodszy II ( rocznik 2004 ) zajmuję 3 miejsce w ligowej tabeli z liczbą punktów 27, jest to najwyższe miejsce wśród naszym drużyn. Królem strzelców rundy jesiennej w naszej drużynie został Rafał Grabias z 10 bramkami.

Drużyna seniorów w tabeli IV grupy A klasy uplasowała się na 5 miejscu z 27 punktami i nadal liczy się w walce o awans do ligi okręgowej. Dla tej naszej drużyny najwięcej bramek zdobył Przemysław Wójciuk - 19 bramek.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobytych punktów i dziękujemy za sportową walkę. Mamy nadzieję, że kolejna runda znowu pozwoli nam cieszyć się ze zwycięstw a to pomoże nam na zdobycie czołówki tabel ligowych .

Do zobaczenia na Sygnale już na wiosnę !!