Po zwycięstwo Eurobusem !

W  niedzielę 16 września  na boisku w Urzędowie, Sygnał rozegrał siódmy mecz w sezonie. Przeciwnikiem była drużyna Opolanina Opole. Po dwóch ostatnich porażkach na własnym boisku zawodnicy z Zemborzyckiej chcieli wreszcie zapunktować i w końcu się to udało. Początek meczu nie zapowiadał jednak końcowego sukcesu. W 11 minucie zawodnik Opolanina przy biernej postawie naszych obrońców strzela na 1-0. Na szczęście dziewięć minut później Dariusz Cygan popędził w swoim stylu na prawym skrzydle i Damianowi Kucińskiemu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do siatki rywali.1-1. To był dopiero początek strzelania w tym meczu. Dobrze dysponowany tego dnia Dariusz Cygan w 40 minucie podwyższa na 2-1 po ładnej indywidualnej akcji. Szczęście jednak nie trwa długo i Opolanin jeszcze przed przerwą doprowadza do remisu. Niefrasobliwość w grze obronnej naszych zawodników przy tej akcji będzie wymagała osobnego komentarza po zakończeniu pierwszej połowy. Po kilku mocnych słowach w przerwie, Sygnał wychodzi na drugą część spotkania mocno zmobilizowany. Na efekty nie trzeba długo czekać, w 65 minucie  Damian Kuciński strzela swoją drugą bramkę i goście wychodzą na prowadzenie 3-2. W drugiej odsłonie na boisku pojawiają się po dłuższej przerwie Maciej Welman, Hubert Sałęga i wracający po kontuzji Przemysław Wójciuk. I to właśnie ten ostatni ustala wynik spotkania na 4-2."Pyton" kilka minut przed końcowym gwizdkiem przytomnie wykorzystuje zamieszanie w polu karnym rywali. Brawo za trzy punkty na trudnym terenie ! W kuluarach mówi się,że Zarząd klubu planuje dowozić zawodników Eurobusem na mecze przy Zemborzyckiej, podobno po podróży lepiej wchodzą w mecz...