PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014/2015

W dniu 21.06.2015 roku podsumowaliśmy pierwszy sezon w historii MKS Sygnał Lublin. Na wspólnym pikniku mieli okazję do spotkania rodzice i dzieci z wszystkich roczników reprezentujących młodzieżowe grupy piłkarskie naszego klubu. Uczestnicy pikniku rozegrali mecze rodzice kontra dzieci w poszczególnych rocznikach, młodzi piłkarze dodatkowo brali udział w różnych konkurencjach sprawnościowych przygotowanych przez trenerów. Pogoda dopisała, obsługa grillowa podołała trudnemu zadaniu wykarmienia tłumów spragnionych uczestników a całością sprawnie kierował konferansjer zawodów przyjaciel klubu pan Leszek. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej jakże przyjemnej imprezy, życzymy udanych wakacji i już dzisiaj zapraszamy na następne spotkanie za rok !

PS.

Fotografów imprezy prosimy o wysyłanie zdjęć na nasz adres: sygnallublin@o2.pl. Wszystkie postaramy się umieścić na naszej stronie.

Powiązana galeria: