Mobilizacja sił !!! Przeczytaj koniecznie !!!

Mobilizacja sił !!! Przeczytaj koniecznie !!!

Drodzy sympatycy, od samego początku działalności MKS Sygnał staramy się, aby warunki do trenowania a także oglądania piłki nożnej były jak najlepsze. Dzięki Państwa wsparciu udało się wygrać Budżety Obywatelskie w poprzednich latach. Niestety realizacja poszczególnych projektów pozostawia wiele do życzenia i nie zależy bezpośrednio od nas, jak mogłoby się wydawać. O boisku ze sztuczną nawierzchnią już pisałem, więc nie będę się powtarzał. Trudno na dzień dzisiejszy powiedzieć jakie będzie tempo prac przy wygranych budżetach dotyczących budynku i boiska głównego. Staramy się robić wszystko, aby dopiąć te projekty do końca, niestety idzie to bardzo powoli. Nigdy na nikogo się nie skarżyliśmy i robić tego nie będziemy. Mamy swoich przyjaciół w Urzędzie Miasta i cały czas próbujemy ich mobilizować w temacie "SYGNAŁ - OD NOWA" (robią co mogą). Pomyślałem, a może czas na nasz ruch, może nasz upór i dążenie do celu otworzy kolejne drzwi. Dajmy małą cegiełkę od siebie i siadając na trybunach bądźmy dumni, że jesteśmy współtwórcami lepszej rzeczywistości. Niech w świat pójdzie przekaz, że ludzie skupieni wokół Sygnału sami mogą o siebie zadbać. W tym celu utworzyłem na portalu zrzutka.pl zbiórkę dzięki, której przy Państwa wsparciu będziemy mogli w normalniejszych warunkach oglądać mecze naszych piłkarzy. Pozytywny odzew z Waszej strony to także kolejny argument  w akcji "SYGNAŁ - OD NOWA". Razem możemy więcej !

Ze sportowym pozdrowieniem

Robert Grabias

Wiceprezes MKS Sygnał Lublin

Link:

https://zrzutka.pl/t69ruv

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości