Lider zatrzymany na Zemborzyckiej !

W sobotę 20 października, na Zemborzycką przyjechał lider obecnych rozgrywek "okręgówki" Orion Niedrzwica. Ponieważ piłkarze Sygnału potrafią zaskakiwać kibice liczyli na przełamanie w meczu z wymagającym rywalem. Zawodnicy gospodarzy w końcu wykorzystali atut swojego placu i w niezłym stylu zgarnęli trzy punkty. Kluczem do sukcesu okazało się kilkanaście minut drugiej połowy kiedy to Sygnał strzelił dwa gole. Pierwsza odsłona przebiegła z lekką przewagą Orionu, niestety dla przyjezdnych nie zakończona celnym trafieniem. W drugiej części meczu w 59 minucie po akcji Damiana Karasia i zagraniu ręką w polu karnym obrońcy gości sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Przemysław Wójciuk, ale strzelił zbyt słabo i bramkarz Orionu odbił piłkę. Na szczęście najsprytniejszy w tej akcji okazał się Konrad Mordziński i piłka wylądowała w siatce gości. Osiem minut poźniej Dariusz Cygan uruchomił Karasia i było już 2 do 0 dla Sygnału. W dalszej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie i Orion odnotował pierwszą porażkę w obecnych rozgrywkach. Wielkie brawa dla naszych piłkarzy ! W końcu potrafimy zagrać w obronie na zero z tyłu (drugi kolejny mecz) i nie tracimy koncentracji do końca zawodów. Wtajemniczeni mówią, że kluczem do sukcesu był powrót do gry Damiana Bielaka. Poprzedni mecz, w którym wystąpił "Banan" na Zemborzyckiej Sygnał również wygrał 2-0. Za tydzień wyjazd do Puław, podtrzymajmy passę panowie !