Kolejne zwycięstwo drużyny seniorów

Kolejne zwycięstwo drużyny seniorów

Maszyna ruszyła!

Piąte zwycięstwo z rzędu zawodników Trenera Drabika.

W niedziele o godzinie 11 na wyjeździe sędzia rozpoczął mecz GLKS Elżbieta - Sygnał Lublin.
Z każdym kolejnym meczem zawodnicy Sygnału Lublin wyglądają coraz lepiej na boisku. Cel na dzisiejszy mecz był jeden - zwycięstwo. Tak też się stało, od samego początku zawodnicy z Lublina bombardowali bramkę gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2 dla naszych ulubieńców. W drugiej połowie Trener Drabik dokonał kilku roszad w składzie, nasi rezerwowi spisali się wyśmienicie, bowiem na tablicy wyników po 90 minutach widniał wynik 0-5 dla naszych ulubieńców. Jarosław Mazur popisał się hat trickiem a po jednej bramce dołożyli Jakub Twardzik i Tomek Karwat. Warto zaznaczyć, ze to już czwarty mecz na „zero” z tyłu.

Już w następny weekend nasi ulubieńcy podejmą u siebie Stok Zakrzówek!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości