BUDŻET OBYWATELSKI 2020 - WYGRANA PROJEKTU D-54 !!!

BUDŻET OBYWATELSKI 2020 - WYGRANA PROJEKTU D-54 !!!

Z przyjemnością informujemy, że projekt D-54 - "Sygnał od nowa" - sprzęt do pielęgnacji boisk piłkarskich uzyskał 444 głosy i zwyciężył wśród projektów dzielnicowych na Dziesiątej. Tym samym dzięki Państwa poparciu będzie on realizowany w przyszłym roku. Serdecznie dziękujemy za oddane głosy, które są motywacją do dalszych działań w ramach akcji "Sygnał od nowa" !!!

Szczegółowe informacje na temat wyników Budżetu Obywatelskiego:

https://lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/budzet-obywatelski/aktualnosci/mieszkancy-zdecydowali-wyniki-vi-edycji-budzetu-obywatelskiego,107,464,1.html

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości