Bezbramkowo w Radawcu

W sobotę 13.10 na boisku w Radawcu Dużym odbył się mecz XI kolejki okręgówki pomiędzy drużynami Sokoła Konopnica i Sygnału Lublin. Drużyna gości przyjechała na to spotkanie w mocno okrojonym składzie z 16 letnim Michałem Furmanem w bramce. Debiut młodego golkipera był bardzo udany a pewne interwencje uchroniły zespół Sygnału przed utratą bramki. O pierwszej połowie w wykonaniu obu ekip można śmiało zapomnieć a najciekawsze wydarzenia rozgrywały się na niebie, gdzie kibice mogli oglądać skoki spadochronowe i ewolucje akrobatyczne pilota szybowca. Druga część spotkania to próby konstruowania akcji ofensywnych z obu stron, które nie przynosiły efektów bramkowych. Wielkie serce do gry Macieja Welmana i Sebastiana Sztejno to zdecydowanie za mało, aby wywieźć z Radawca trzy punkty. Dwa pozytywy z tego meczu rozgrywanego na kiepskim boisku to zero z tyłu i kolejny punkt wyjazdowy ekipy Sygnału, która na wyjeździe nie przegrywa. Za tydzień na Zemborzycką przyjeżdża lider rozgrywek Orion Niedrzwica i ,aby myśleć o zdobyczy punktowej trzeba zagrać o niebo lepsze zawody.

Skróty z meczu:

Poniżej wyniki XI kolejki:

Wisła II Puławy
Unia Wilkołaz