Awaria na Sygnale !

Sobotni mecz z Unią Wilkołaz miał dać Sygnałowi kolejne zwycięstwo. Jeśli wziąć pod uwagę posiadanie piłki i ilość sytuacji bramkowych to trzy punkty powinny pozostać na Zemborzyckiej. Niestety dla zawodników Sygnału piłka nożna to gra ,w której wygrywa ten kto więcej razy trafi do siatki rywali a nie ten kto lepiej operuje piłką. W sobotę tak było w przypadku drużyny Unii, która strzeliła dwie bramki (11 i 93 minuta). Jedno trafienie Dariusza Cygana w 22 minucie, nie osłodziło goryczy porażki. Trochę martwi, że przez tydzień ,niektórzy nasi piłkarze zapomnieli jak gra się w piłkę lub bardzo zmęczyli się sezonem..... W środę czas na rehabilitację w Stróży, przy dobrym wyniku kibice szybko zapomną sobotnią awarię na Sygnale.

Poniżej wyniki III kolejki.

Kolejka nr 3, data: 2018-08-25/26
LKS Stróża - Avia II Świdnik 2-1